Nadregionální turnaje ČBF U11, U12, U13

Startem nové basketbalové sezóny 2021/22 přichází CZ Basketball s novým projektem Nadregionálních turnajů kategorií U11, U12 a U13. Hlavním záměrem organizace nadregionálních turnajů mini je nabídnout družstvům příslušných kategorií možnost setkání a poměření sil s družstvy stejné kategorie, podobné výkonnosti, napříč regiony ČR.

INFORMACE K TURNAJŮM ZDE

ROZLOSOVÁNÍ 2.KOLA TURNAJŮ - U11, U12, U13

VÝSLEDKY NADREGIONÁLNÍCH TURNAJŮ

1.kolo U11 (2. - 3.10.2021) 
Skupina A (Praha)

BŠ Tygři Praha - BK Strakonice 86:10 / KP Brno - BK Strakonice 60:12 / Tygři Praha - KP Brno 60:10

Skupina B (Sokolov)
BCM Sokolov - DBaK 27:10 / BCM Sokolov - Válečnice Děčín 41:37   / DBaK - Válečnice Děčín 25:34

Skupina C (Říčany)
Basket Říčany - HB Basket 4:37 / HB Basket - BK Blansko 20:43 / Basket Říčany - BK Blansko 4:51

Skupina D
nehráno

Skupina E (Nová Paka)
Válečníci Děčín - Tygři Praha 40:44 / Válečníci Děčín - Nová Paka 102:6 / Nová Paka - Tygři Praha 6:104

Skupina F (Nový Jičín)
BC Nový Jičín - Snakes OV 31:24 / BCM UP Olomouc - Snakes OV 27:30 / BC Nový Jičín - BCM UP Olomouc 40:31

Skupina G (Písek)
Sokol Písek - SKB Rokycany 48:50 / Sojky Pelhřimov - Sokol Písek 33:54 / SKB Rokycany - Sojky Pelhřimov 53:41

1.kolo U12 (9. - 10.10.2021)
Skupina A (Plzeň)

DBaK - BCM Sokolov 69:40 / BCM Sokolov - BK Strakonice 20:66 / DBaK - BK Strakonice 50:58

Skupina B (Blansko)
BK Blansko - KP Brno 34:33  / KP Brno - BK Frýdek Místek 97:24   / BK Blansko - BK Frýdek Místek 87:20

Skupina C (Strakonice)
SKB Strakonice - SKB Rokycany 54:58 / SKB Rokycany - Radotínský SK 52:30 / SKB Strakonice - Radotínský SK 21:59

Skupina D (Brandýs)
BK Brandýs - Válečníci Děčín 80:22 / BK Brandýs - Bizoni Náchod 141:11 / BK Brandýs - BK Sojky Pelhřimov 138:5 / Válečníci Děčín - Bizoni Náchod 96:22 / Válečníci Děčín - BK Sojky Pelhřimov 125:15 / Bizoni Náchod - BK Sojky Pelhřimov 57:56

Skupina E (Klatovy)
BK Klatovy - Sršni Písek 71:36 /  Sršni Písek - BK Sokolov 82:18 / BK Klatovy - BK Sokolov 93:22

Skupina F (Žďár n/S)
Vlčata Žďár - Medvědi Tábor 86:15 / Medvědi Tábor - Sokol Kohouti 17:93 / Vlčata Žďár - Sokol Kohouti 64:44

Skupina G (Olomouc)
BCM UP Olomouc - Snakes Ostrava 88:38 / Snakes Ostrava - Basket Brno 72:29 / BCM UP Olomouc - Basket Brno 83:33

Skupina H (Nový Jičín)
BC Nový Jičín - Pointers Frýdek Místek 19:49 / Pointers Frýdek Místek - BK Vyškov 68:6 / BC Nový Jičín - BK Vyškov 80:21

1.kolo U13 (16. - 17.10.2021)
Skupina A (Plzeň)

Tygři Praha - DBak 49:45 / DBaK - BK Strakonice 57:40 / Tygři Praha - BK Strakonice 53:44

Skupina B (Hor. Počernice, Praha)
SoHoPo - BK Klatovy 15:69/ BK Klatovy - Slavoj Litoměřice 43:51/ SoHoPo - Slavoj Litoměřice 6:70

Skupina C (Rokycany)
SKB Rokycany - BCM Sokolov 35:48 a 42:46  (PORG se nemohl zúčastnit)

Skupina D (BK Blansko)
BK Blansko - BK Velké Meziříčí 61:12/ BK Velké Meziříčí - Basket Dubňany 22:63/ BK Blansko - Basket Dubňany
30:50

Skupina E (Frýdek-Místek)
BK Frýdek-Místek - Loko Krnov 42:27 / Loko Krnov - KP Brno / KP Brno - BK Frýdek Místek

Skupina F (Tábor)
Medvědi Tábor - BK Klatovy 22:79 / BK Klatovy - Tygři Praha 50:63 / Medvědi Tábor - Tygři Praha 30:91

Skupina G (Plzeň)
Loko Plzeň - Sršni Písek 14:80 / Sršni Písek - BA Sparta 66:55 / BA Sparta - Loko Plzeň 90:20

 Skupina H (Čelákovice)
Pandy Čelákovice - Sojky Pelhřimov 43:39/ Sojky Pelhřimov - BK Sokolov 32:54/ Pandy Čelákovice - BK Sokolov 59:62

Skupina I (Ostrava)
Snakes Ostrava - BC Nový Jičín 70:29/ BC Nový Jičín - SK UP Olomouc 28:60 / Snakes Ostrava - SK UP Olomouc 59:46