MČR, NÁRODNÍ FINÁLE A FESTIVALY 2018 - VÝSLEDKY

 

Národní finále nejmladších minižáků

Místo konání: Ostrava

Termín: 26.-28.4. 2019

KONEČNÉ POŘADÍ:

  1. NH Flames Ostrava
  2. BK Lokomotiva Plzeň
  3. BK Synthesia Pardubice
  4. USK Praha
  5. BA Sparta
  6. Snakes Ostrava
  7. Válečníci Děčín
  8. Sršni Sokol Písek
  9. Basket Poděbrady
  10. JBC Brno
  11. Sokol PP Hradec Králové
  12. TJ Slavia Kroměříž

ALL STAR

Novák Viktor - BK NH Ostrava
Novák Richard - BK NH Ostrava
Kudrlička Alois - BK Loko Plzeň
Kozel David - BK Loko Plzeň
Zdobinský Oliver - BK Pardubice

MVP
Prchal Daniel (BK NH Ostrava)

Nejlepší střelec
Benda Matyáš (Basket Poděbrady)

Národní finále nejmladších minižákyň:

Místo konání: Karlovy Vary

Termín: 26.-28.4.2019

Konečné pořadí:

  1. ŠBK Sadská
  2. BK Studánka Pardubice
  3. Sokol Nifisk Hradec Králové
  4. SBŠ Ostrava
  5. BK Strakonice
  6. BŠ Tygři Praha
  7. BK Loko Karlovy Vary
  8. HB Basket
  9. BK Žabiny Brno
  10. OSK Olomouc
  11. DBaK
  12. BK Sluneta Ústí n/L

ALL STAR
Nela Holáňová (SBŠ Ostrava)
Tatiana Dittrichová (Hradec Králové)
Aneta Myslíková (Pardubice)
Hana Novotná (Pardubice)
Kateřina Hájková (Sadská)

MVP: Nikola Kvízová (Sadská)

 

Národní finále nejmladších MINI MIX

Místo konání: Žďár nad Sázavou

Termín: 26.-28.4. 2019

Konečné pořadí:

  1. Pandy Čelákovice
  2. BŠ Tygři Praha
  3. BA Tygři Louny
  4. BC Vysočina
  5. BK Vlčata Žďár
  6. BK Vyškov
  7. Renocar Podolí
  8. BKK Karpem Holýšov
  9. BK Ústí nad Orlicí
  10. SŠB Pardubice
  11. TBS Přerov
  12. BA Sparta

ALL STAR
Moravec Nicolas (Louny)
Hynský David (Vysočina)
Bodláková Petra (Čelákovice)
Podrazil Lukáš (Tygři Praha)
Bodlák Martin (Čelákovice)

MVP: Záhořík Vavřinec (Tygři Praha) a Bohuslavová Aneta (Čelákovice)

 

Národní finále mladších minižáků

Místo konání: Děčín
Termín: 3.-5.5.2019

Konečné pořadí:

  1. BK NH Ostrava
  2. Snakes Ostrava
  3. TJ MEZ Mohelnice
  4. USK Praha
  5. BK Synthesia Pardubice
  6. BK Brandýs nad Labem
  7. Sokol Sršni Písek
  8. Tj Lokomotova Plzeň
  9. Válečníci Děčín
  10. JBC Tygři Brno
  11. Sluneta Ústí nad Labem
  12. Královští Sokoli

ALL STAR 

Lukáš Smažák (Snakes OV)
Adam Jan Gürbüz (Mohelnice)
Matěj Kolík (Pardubice)
Šimon Kobierski (NH OV)
Daniel Šnaur (NH OV)

 

MVP -  Jan Mondschein (USK Praha)

 

Národní finále mladších minižákyň:

Místo konání: Ostrava
Termín: 3.-5.4.2019

Konečné pořadí

  1. Sokol Hradec Králové
  2. SBŠ Ostrava
  3. ŠBK Sadská
  4. BA Sparta Praha
  5. BSK TJ Jičín
  6. USK Praha
  7. OSK Olomouc
  8. BK Chomutov
  9. BK Strakonice
  10. BK Frýdek - Místek
  11. BK Žabiny Brno
  12. BK Loko Karlovy Vary

 

ALL STAR A

Aneta Kramosilová (BA Sparta Praha)

Natálie Starostková (SBŠ Ostrava)

Veronika Pacáková (Sokol Hradec Králové)

Sandra Horáková (Sokol Hradec Králové)

Nikola Kvízová (ŠBK Sadská)

 

ALL STAR B

Klára Šumberová (OSK Olomouc)

Nela Holaňová (SBŠ Ostrava)

Klára Červenková (SBŠ Ostrava)

Nikola Kubínová (BSK TJ Jičín)

Adina Frantová (USK Praha)

 

MVP

Sandra Horáková (Sokol Hradec Králové)

 

Nejlepší střelec turnaje

Sandra Horáková (Sokol Hradec Králové) - 90 bodů

 

MVP: 

  • hodnotící zpráva delegáta

 

Festival mladších minižáků

 

 

Festival mladších minižákyň

Místo konání: Plzeň

 Termín: 3:-5.5.2019

 

Konečné pořadí

1. BŠ Tygři Praha

2. HB Basket Praha

3. Slovanka Praha

4. Sluneta Ústí nad Labem

5. BK Studánka Pardubice

6. BK Klatovy

7. DBaK

8. BC Benešov

9. Jiskra Kyjov


Nejlepší střelkyně
Julie Pilařová


Nejlepší střelkyně trestných hodů
Kateřina Pešková


Nejbojovnější hráčka
Sára Sýkorová

 

ALL STARS
Beáta Trnková
Eliška Salakova

Ema Bláhová

Tereza Macháčková

Lucie Adoltová

 

Nejužitečnější hráčka
Julie Pilařová

 

  • hodnotící zpráva delegáta

 

NF starších minižáků

Místo konání: Pelhřimov
Termín: 10.-12.5.2019

Konečné pořadí

  1. Tigers České Budějovice
  2. BA Grizzlies Plzeň
  3. NH Ostrava
  4. BC vysočina
  5. BŠ tygři Praha
  6. BA Nymburk
  7. BK Synthesia Pardubice
  8. BK Snakes Ostrava
  9. SK UP BCM Olomouc
  10. BK Sluneta Ústí nad Labem
  11. Bk Sojky Pelhřimov
  12. Tj Sokol Josefov

ALL STAR:
Matěj Danko (BC Vysočina)
Ondřej Jílek (BA Grizzlies Plzeň)
Filip Mák (TIGERS České Budějovice)
Petr Chadima (NH Ostrava)
Mikuláš Zahořík (BŠ Tygři Praha)


MVP: Jakub Šimonek (Tigers České Budějovice)

 

NF starších minižákyň

Místo konání: Chomutov
Termín: 10.-12.5.2019

Konečné pořadí

  1. Sokol Nilfisk Hradec Králové
  2. HB Basket Praha
  3. BK Levhartice Chomutov
  4. BK Loko Karlovy Vary
  5. SBŠ Ostrava
  6. BŠ Tygři Brno
  7. BK Žabiny Brno
  8. BSK TJ Continental Jičín
  9. BK Strakonice
  10. ŠBK Sadská
  11. OSK Olomouc
  12. BK Sluneta Ústí nad Labem

ALL STAR: 

Anna Hvězdová (Hradec Králové)
Emílie Brzoňová (BŠ Tygři)
Kateřina Kloudová (Chomutov)
Nella Bernasová (Strakonice)
Amálie Štenclová (HB Basket)

MVP - Stella Vodvárková (Hradec Králové)


Festival starších minižáků

Místo konání: Litomyšl
Termín: 10.-12.5.2019

Konečné pořadí

  1. BK Loko Plzeň
  2. Sokol Pražský
  3. BK Opava
  4. Tygři JBC Brno
  5. BK Adfors Litymošl
  6. Torola Basket Team Příbor
  7. BA Sparta Praha
  8. BA Roudnice nad Labem
  9. BCM Orli Prostějov
  10. TJ Svitavy
  11. Válečníci Děčín
  12. Sokol Sršni Písek

ALL STAR TEAM

Samuel Macht (Plzeň)
Ondřej Pánek (Sokol Pražský)
Jakub Zajíc (Sokol Pražský)
Pavel Czudek (BK Opava)
Jan Glabazňa (BK Opava)

MVP - Tomáš Šindler (Loko Plzeň)

 

Festival starších minižákyň

Místo konání: Brandýs n/L
Termín: 10.-12.5.2019

Konečné pořadí
 

  1. BK Loko Trutnov
  2. BK Klatovy
  3. KP Brno
  4. Basket Slovanka
  5. TJ OP Prostějov
  6. Basket Ostrava
  7. DBaK
  8. SŠB Pardubice
  9. BK Brandýs n/L
  10. BC Benešov
  11. Basket Čelákovice
  12. BK Studánka Pardubice

ALL STARS:
Markéta Nováková (KP Brno)
Sofie Simíčová (Basket Slovanka)
Anna Týfová (Loko Trutnov)
Sára Karásková (TJ OP Prostějov)
Lucie Marklíková (BK Klatovy) 

MVP: Tereza Plášilová (Loko Trutnov)

  • hodnotící zpráva delegáta